Yetenek Haritalama Teknolojileri

Daha Mutlu ve Daha Etkin bir Organizasyon için Yetenekleri Haritalayın
 
Eski bir Çin atasözü der ki, “İnsanları kişilik özelliklerine göre işe alın, yetenek ve motivasyonlarına göre geliştirin, tutumları yüzünden işten çıkartın”…!
 
Modern çağımızın insana dair bilimsel teorileri insanların yatkınlıklarına, motivasyonlarına ve yeteneklerine uygun işlerde çalışmalarının iş tatminini ve verimliliği artırdığını, kendilerini geliştirmelerini kolaylaştırdığını gösteriyor. Sürmeli & Partners olarak herkesin bir gelişim potansiyeli olduğuna inanıyoruz.
 
Çalışanlarınızı yeteneklerine göre daha doğru yönlendirmek, çalışan bağlılığı yaratmak, iş-özel yaşam dengesini sağlamak ve çalışanlarınızın işyerinde anlam bulmasını mı istiyorsunuz?
 
Lütfen bizimle iletişime geçin.

Grid Mapping Hakkında

Grid, çalışanlarınızın sahip oldukları potansiyeller kapsamında, organizasyon için hangi rollerde daha etkin performans sergileyebileceklerini, ya da açık bir pozisyon için hangi çalışanlarınızın daha uygun olabileceğini veriler eşliğinde sunabilir.

Yetenekleri Haritalayın…!

Grid mapping sayesinde tüm çalışanlarınızın organizasyondaki tüm pozisyonlara potansiyelleri açısından eşleşmesini toplu bir şekilde elde edebilir, doğru işe doğru insan kararlarını daha etkin bir şekilde verebilirsiniz.

Kilit Pozisyonları Yedekleyin

Kritik rolleriniz ve/veya yönetsel rolleriniz için kimlerin potansiyel açıdan uygun olduğunu hızlıca filtreleyebilir, yedekleme kararları verebilir, yedeklerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Yetenekleri Haritalayın...!
Kilit Pozisyonları Yedekleyin