Simülasyonlar

Simülasyonlar

Organizasyonunuz ve İşiniz İçin özelleştirilmiş değerlendirme araçları İle fark yaratın

Organizasyonunuz ve işiniz için özelleştirilmiş değerlendirme araçları ile fark yaratın

Her organizasyonun ve her pozisyonun eşsiz olduğuna inanıyoruz. Kurumunuzun misyonunun, kültürünüzün ve stratejik hedeflerinizin diğerlerine benzemediğini de çok iyi biliyoruz.
Adaylarınızı, doğru bir şekilde ölçebilmeniz ve elde ettiğiniz sonuçları doğru bir şekilde değerlendirebilmeniz için, ihtiyacınıza özel, başarı profilleriniz ve normlarınızla uyumlu şekilde çalışan size özel simulasyonlar tasarlayabiliriz. Aynı zamanda kurumunuza özel iç ve dış normlarınızı oluşturabilir, sürekli artan değerlendirme datalarınız üzerinden düzenli olarak norm güncellemesi yaparak, daha nokta atışı sonuçlar elde etmenizi sağlayabiliriz.

Simülasyon Tasarımı

Simülasyon Tasarımı

Simülasyonlar, hedeflenen rol veya pozisyon kapsamında, iş benzeri gerçekçi durumların simule edilerek, katılımcı davranışlarının objektif olarak değerlendirilmesi için kullanılan bir ölçme-değerlendirme aracıdır. Bilimsel araştırmalar, simulasyonların davranışsal performansı öngörebilmek açısından yüksek geçerlilik oranlarına sahip olduğunu göstermektedir. Simulasyonlar aynı zamanda katılımcıların iyi bir deneyim yaşaması, farkındalık kazanması ve gelişim alanlarını daha net ve objektif bir şekilde anlayabilmeleri gibi ek faydalar sunmaktadır. S&P olarak, tüm sektörler ve iş alanlarında ve her türlü pozisyon seviyesi için size özel simulasyonlar tasarlayabilir, assessment matrikslerini oluşturabilir ve kurum içi değerlendirme sürecinizin uçtan uca etkin bir şekilde çalışmasını sağlayabilirizü