Misyonumuz

Değerlerimiz

Paydaşlarımızla birlikte çalışırken aşağıdaki ilkelere bağlı kalırız;

Tarafsız Uzmanlık

Bizler, endüstriyel ölçme-değerlendirme uzmanları olarak yaptığımız işin bilimsel temellerinden uzaklaşmadan, gerçek hayattaki iş konularını objektif bir şekilde ele alırız.

Kaliteli Çözümler

Yaptığımız işin kalitesinden ve sunduğumuz hizmetlerinin bilimsel alt yapısından ödün vermeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, gündemlerini ve sorunlarını tam olarak anlamak için tüm gayret ve çalışmalarımızı bir noktada toplar, çözümlerimizi memnuniyet yaratmaya odaklarız.

Hız & Etkinlik

Her zaman, işimizi başkalarının yaptığından daha hızlı ve basit yapmak için yollar ararız.
 

İnsan Odaklılık

Yaptığımız her şeyde insanları, onların duygularını ve iyiliklerini merkezde tutarak hareket ederiz. 

Özgürlük ve Özerklik

Geleceğimizi şekillendirmek için bağımsızlığımıza, özgürlüğümüze ve esnekliğe önem veririz. Büyüyebilmek için kazanca ihtiyacımız olduğunun bilincindeyiz, ancak bunu sağlamak için özerkliğimizden, standartlarımızdan veya bizi kısıtlayıcı masraflardan kaçınmayız.

İzlediğimiz Standartlar

Değerlendirme merkezleri ve testlerin tasarımı ve uygulanması konusunda küresel ölçekte üretilen know-how’ları yakından takip ediyor, bu standartların geliştirilmesine katkı sağlıyoruz. Aşağıdaki linkleri kullanarak, farklı alanlarda üretilmiş olan standartları içeren dosyalara ulaşabilirsiniz.

Global Bağlantılarımız

TTS – Top Talent Solutions, müşterilerine daha iyi yetenek kararları verebilmeleri için endüstri-örgüt psikolojisi uzmanlığı ve teknolojik araçları ile hizmet verir. 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren TTS, portföyünde 150’ye yakın türünün en iyisi test & envanterleri bulundurur.

Profesör Peter Saville tarafından 2004’te kurulan Saville Assessment, 80’den fazla ülkede faaliyet gösterir. Seville Assessment , dünyanın en geçerli ve güvenilir
psikometrik araçlarını 351 aşkın dilde sunmaktadır .

cut-e (Aon), assessment işe alım, seçme ,yerleştirme yedekleme ve gelişim alanlarında kullanılan psikometrik ve yetkinlik tabanlı online değerlendirme sistemlerini ve araçlarıyla , yılda 3.000.000'dan fazla kişiyi 70'i aşkın ülkede ve 30'dan fazla dilde değerlendirilir

Hogan Assessment, kişilik, değerler, motivasyon ve diğer pek çok alandaki geniş psikometrik araç portföyüyle Amerika başta olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde geçerli ve güvenilir değerlendirme hizmetleri sunar.

 

TASCA, global liderlik gelişimi ve  kültürel çeviklik odaklı stratejik insan kaynakları yönetiminde uzman bir kuruluştur. TASCA, Amerika Birleşik Devletleri, Asya, Avustralya ve Avrupa kıtalarında hizmet vermektedir.

Thorton Estitüsü, değerlendirme merkezlerinin dünya çapında daha sorumlu bir şekilde yapabilmesi için uygulamaları bilimsel standartlar çerçevesinde yönlendirmek amacıyla Prof. George Thorton tarafından 2016 yılında kuruldu.