Global Network

En doğru yetenek kararlarını verebilmeniz için, dünyanın en saygın tedarikçileri ile çalışır ve türünün en iyisi ölçme-değerlendirme araçlarını & teknolojilerini portföyümüzde tutarız.

 

Farklı ölçme-değerlendirme araçlarının & tekniklerinin avantaj ve dezavantajlarını, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru araç kombinasyonların ne olması gerektiğini, sahip olduğumuz ölçme-değerlendirme gücümüzün güçlü yanlarını sizin ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamak adına nasıl bir araya getirebileceğimizi çok iyi biliyoruz.

 

Size bir çözüm sunmadan önce şu iki soruyu kendimize soruyoruz:

    ⦁ Bu çözüm müşterimizin daha doğru yetenek kararları vermesini sağlayacak mı?
    ⦁ Maliyet avantajı yaratacak mı?

 

Bunu sağlamak adına, ölçme-değerlendirme alanında dünyanın en saygın tedarikçileriyle birlikte çalışıyoruz.

TTS – Top Talent Solutions, müşterilerine daha iyi yetenek kararları verebilmeleri için endüstri-örgüt psikolojisi uzmanlığı ve teknolojik araçları ile hizmet verir. 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren TTS, portföyünde 150’ye yakın türünün en iyisi test & envanterleri bulundurur.

Profesör Peter Saville tarafından 2004’te kurulan Saville Assessment, 80’den fazla ülkede faaliyet gösterir. Seville Assessment , dünyanın en geçerli ve güvenilir
psikometrik araçlarını 351 aşkın dilde sunmaktadır .

cut-e (Aon), assessment işe alım, seçme ,yerleştirme yedekleme ve gelişim alanlarında kullanılan psikometrik ve yetkinlik tabanlı online değerlendirme sistemlerini ve araçlarıyla , yılda 3.000.000’dan fazla kişiyi 70’i aşkın ülkede ve 30’dan fazla dilde değerlendirilir

Hogan Assessment, kişilik, değerler, motivasyon ve diğer pek çok alandaki geniş psikometrik araç portföyüyle Amerika başta olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesinde geçerli ve güvenilir değerlendirme hizmetleri sunar.

TASCA, global liderlik gelişimi ve kültürel çeviklik odaklı stratejik insan kaynakları yönetiminde uzman bir kuruluştur. TASCA, Amerika Birleşik Devletleri, Asya, Avustralya ve Avrupa kıtalarında  hizmet vermektedir.

Thornton Enstitüsü, değerlendirme merkezlerinin dünya çapında daha sorumlu bir şekilde yapılabilmesi için uygulayıcıları bilimsel standartlar çerçevesinde yönlendirmek amacıyla Prof. George Thornton tarafından 2016 yılında kuruldu.